پزشکی اورژانس

پزشکی اورژانس

برخلاف بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی و آمبولانس که نرس اعزام می نمایند , مرکز ما برای شما پزشک اعزام می نماید. پزشکان حاذق مرکز ما در اسرع وقت بر بالین بیمار شما حاضر شده و پس از تشخیص , به علت همراه داشتن داروها و تجهیزات اورژانس , درمان را در همان لحظه شروع می نمایند . در صورتی که بیمار به نوار قلب , تست قند , سرم تراپی , سونداژ , تزریق و . . . نیاز داشته باشید , همگی برای بیمار توسط پزشک انجام می پذیرد . ما امکان انجام کلیه آزمایشات ,  رادیوگرافی و سونوگرافی , ایجاد CCU , ICU  در منزل را داریم .  شما میتوانید درمان را تا سر حد بستری عینا مانند مرکز بیمارستانی در منزل خویش داشته باشید.

این به بیمار و خانواده این امکان را میدهد یک درمان سرپایی کامل را در مدت زمان کمی دریافت نماید و از انتقال به مراکز درمانی بیمارستانی و از مواجه شدن با مشکلات و مسائل این جابجایی رهایی یابد.

برای هر کسی گذراندن دوران بیماری در بیمارستان سخت می باشد . ما امکان انتقال تمامی تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز به منزل شما را داریم . در این حالت شما با پرستار خصوصی ۲۴ ساعته تحت نظر پزشکان متخصص ما , روند درمان را طی میکنید . خطر عفونت های بیمارستانی و افسردگی ناشی از بستری , شما را تهدید نخواهد کرد .

مسلما بهتر و سریعتر دوره درمان را طی خواهید نمود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*