بایگانی نویسنده: admin

بخشی از خدمات درمانی ما

The http://catalog.festina.com/adidasyeezy.html 8.12.12. event is also known as The Concert for Sandy Remedy. adidas yeezy boost Oxford Tan 350 price Therefore, it adidas yeezy boost 350 moonrock was clearly for a good quality cause. Other yeezy boost 750 black release stars adidas Yeezy Boost 350 Moonrock Worldwide Online who showed up adidas yeezy boost 750 review for the yeezy 350 ... بیشتر بخوانید »

خدمات آمبولانس

آمبولانس

کلیه خدمات آمبولانس در مرکز ما انجام می پذیرد بیشتر بخوانید »

نگهداری سالمند و کودک

نگهداری سالمند و کودک

برای نگهداری از سالمند و کودکتان تحت نظارت پزشکی , مرکز ما را فراموش نفرمایید . علاوه بر این که ار یک مرکز معتبر جهت خدمات استفاده می فرمایید کلیه نیروهای ما دارای تضمین و ضامن معتبر می باشند . شما میتوانید حتی برای چند ساعت از کودکیاران ما استفاده نمایید . دیگر نیازی نیست که در عروسی ها , ... بیشتر بخوانید »

آخرین بار که چکاب کردید را به یاد دارید؟

انجام آزمایشات

بجای آنکه صبح زود از خواب بیدار شوید با این ترافیک به آزمایشگاه بروید و کلی معطل شوید تا آزمایشتان انجام پذیرد  و یک روز دیگر را برای جواب از دست بدهید , راحت و آسوده در منزلتان بمانید , هر نوع آزمایشی را در منزل شما انجام میدهیم و جواب را برای شما می آوریم . بیمه های معتبر ... بیشتر بخوانید »

کلیه خدمات پرستاری در منزل شما

خدمات پرستاری

شما می توانید جهت تزریقات , سرم تراپی , سونداژ , آزمایشات و سایر خدمات از نرس های مجرب ما در کمال آرامش در منزل خود استفاده نمایید . هزینه های ما را با سایر مراکز درمانی مانند بیمارستانها مقایسه فرمایید . بهترین خدمات در اسرع وقت در منزل شما برای آسودگی شما بیشتر بخوانید »

پزشکی اورژانس

پزشکی اورژانس

برخلاف بسیاری از مراکز دولتی و خصوصی و آمبولانس که نرس اعزام می نمایند , مرکز ما برای شما پزشک اعزام می نماید. پزشکان حاذق مرکز ما در اسرع وقت بر بالین بیمار شما حاضر شده و پس از تشخیص , به علت همراه داشتن داروها و تجهیزات اورژانس , درمان را در همان لحظه شروع می نمایند . در ... بیشتر بخوانید »

فیزیوتراپی تنها راه بهبود کامل

فیزیوتراپی تنها راه بهبود کامل

بجای آنکه بیمار خود را که اصولا قابلیت حرکتی کامل هم ندارند از منزل برای فیزیوتراپی خارج کنید اجازه بدهید متخصصین فیزیوتراپی ما با تجهیزات کامل به منزل شما بیایند و این درد و رنج جابجایی را از بیمار خود دور نمایید. با یک جلسه کار ما ,  رضایت شما حاصل خواهد شد بیشتر بخوانید »